Modele do sprzedania /Models for sale

środa, 13 marca 2013


Podgoniłem trochę prace , żeby było co oglądać:)
Ciągnik w stanie dziewiczym natomiast naczepa dostała wstępne obicia.






Potem będzie czas na pigmenty i inne brudzenia .

wtorek, 12 marca 2013

Model wstępnie wycieniowany.Do rozjaśnień zastosowałem farbę bazowa stopniowo dodając do niej kolor jasno piaskowy

CDN...




Pojazd zagruntowany na oliwkę. Malowałem Vallejo air i jestem bardzo zadowolony z efektu. Teraz cieniowanie.



poniedziałek, 11 marca 2013



Dragon Wagon Tamiya 1/35


Model w końcu posklejany. Zajęło mi to około 50 godzin, policzyłem z ciekawości. Blachy jak widać są symbolicznie , zestaw Eduarda do tego modelu uważam że jest mega na siłę. Tamiya ten model zrobiła na tak wysokim poziomie że naprawdę poza kabelkami nie ma co poprawiać.
Tak się prezentuje po sklejeniu, czas na malowanko.













niedziela, 10 marca 2013

W chwili relaksu popełniłem taki oto modelik.
Całość wykonana ze złomu modelarskiego w skali 1/35.












Kolejny model mojej produkcji.

 Tiger I. Model pochodzi z zestawu Italeti i został zwaloryzowany elementami fototrawionymi firmy ABER oraz metalową lufą RB model.
Pojazd wykonany z okresu walk w Tunezji.








wtorek, 5 marca 2013

W dniach 2-3 marca 2013 odbył się już X Festiwal plastikowych modeli redukcyjnych.
Krótka relacja z imprezy:

środa, 6 lutego 2013

M-163 Vulcan IDF , model Academy waloryzowany blaszkami Eduard , oraz sporo własnej dłubaniny.
Model pomalowany farbami gunze i czeka na łoszowanie.


SdKfz 7 workshop 1/35






czwartek, 17 stycznia 2013

środa, 28 listopada 2012

Miałem trochę zaległości w aktualizacji za co przepraszam. Zamieszczam zdjęcia ostatnich moich nowości . Stug III Ausf G w skali 1/35 z Dragona oraz Land Rover z Hobby Bossa. Galeria niebawem.