środa, 13 marca 2013
wtorek, 12 marca 2013
poniedziałek, 11 marca 2013
Dragon Wagon Tamiya 1/35
Model w końcu posklejany. Zajęło mi to około 50 godzin, policzyłem z ciekawości. Blachy jak widać są symbolicznie , zestaw Eduarda do tego modelu uważam że jest mega na siłę. Tamiya ten model zrobiła na tak wysokim poziomie że naprawdę poza kabelkami nie ma co poprawiać.
Tak się prezentuje po sklejeniu, czas na malowanko.
niedziela, 10 marca 2013
wtorek, 5 marca 2013
środa, 6 lutego 2013
niedziela, 6 stycznia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)