Model skończony. Jest to mój pierwszy samolot współczesny. W odróżnieniu od maszyn drugo wojennych uważam że są trochę trudniejsze do malowania, ale uczę się. Model jak wspominałem sklejał się super i jestem bardzo zadowolony z jego posiadania.
czwartek, 22 stycznia 2015
poniedziałek, 19 stycznia 2015
AMK IAI KFIR C7 1/48
No i przyszła czas na pierwszą rurę:) Stałem się posiadaczem tego ślicznego samolotu , z nowej mało znanej firmy AMK.
Model prezentuje się wyśmienicie , jakość detalu + sklejalność dają wielkiego plusa , tylko siadać i kleić.
Na chwile obecna prace przedstawiają się tak:
Model prezentuje się wyśmienicie , jakość detalu + sklejalność dają wielkiego plusa , tylko siadać i kleić.
Na chwile obecna prace przedstawiają się tak:
poniedziałek, 5 stycznia 2015
Dewoitine D.520 1/48 Tamiya
Pierwszy mój model zaczęty i ukończony w 2015 r. Dewoitine D.520 z firmy Tamiya, model cudeńko do sklejania polecam każdemu.
poniedziałek, 29 grudnia 2014
wtorek, 16 grudnia 2014
F-16 CJ Tamiya 1/72
Taka mała odskocznia od 1/48. Model sklejał się rewelacyjnie, a wykonanie detalu super. Polecam go każdemu początkującemu lub doświadczonemu modelarzowi.
poniedziałek, 1 grudnia 2014
Sea Hurricane MK I Hasegawa 1/48
No i nareszcie skończony. Model w malowaniu 46 Squadron, Bardufoss, Norway May 1940.
Po raz pierwszy wszystkie oznaczenia są malowane przy pomocy masek firmy Montex.
Po raz pierwszy wszystkie oznaczenia są malowane przy pomocy masek firmy Montex.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




